pixel Facebook

Wychowaj

Super Psa

Chcesz zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci wychować przyjaźnie nastawionego do świata, pewnego siebie i zrównoważonego psa?

Przygotowałam dla Ciebie kompletny kurs, w którym dowiesz się, jak wychować swojego szczeniaka na prawdziwego Super Psa z wysokimi kompetencjami społecznymi.

Kup dostęp do kursu
ilustracja do kursu Wychowaj Super Psa

Program kursu

W kursie dowiesz się wszystkiego, co jest potrzebne do wychowania Super Psa.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział I

Rozwój psa. Jak zmieni się Twój pies?

W tym rozdziale poznasz fazy rozwoju psa. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć zachowanie Twojego psa na danym etapie rozwoju.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział II

Poznaję świat - socjalizacja i habituacja szczenięcia

Znajdziesz tu konkretne informacje o tym, jak sprawić, aby Twój szczeniak był pewny siebie, przyjaźnie nastawiony i potrafił radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia mu życie. Dowiesz się, jak zapoznawać swojego szczeniaka z otaczającym go światem, ludźmi, innymi gatunkami i psami, czym jest socjalizacja i habituacja oraz jak je zaplanować. Pokażę Ci, jak przyzwyczaić psa do hałasu i różnych dźwięków.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział III

Wychowanie szczenięcia

Otrzymasz proste wskazówki, które pomogą Ci wychować Twojego szczeniaka i stać się dla niego dobrym przewodnikiem. Poznasz podstawy pielęgnacji psa i zobaczysz, jak przyzwyczaić go do dotyku i zabiegów pielęgnacyjnych. Pokażę Ci także, jak wprowadzić psu klatkę - jego bezpieczny azyl i jak sprawić, aby polubił podróże. Przedstawię Ci sprawdzone sposoby na przyśpieszenie psiej nauki czystości w domu i przyzwyczajenie go do zostawania samemu. Dowiesz się, jak ułatwić mu adaptację w nowym miejscu.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział IV

Potrzeby psów

Poznasz psie potrzeby. Wiedząc, co się na nie składa, łatwiej będzie Ci zadbać o to, aby wszystkie były spełnione.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział V

Zabawa z psem i budowanie motywacji

Pokażę Ci, jak bawić się z psem, budować jego motywację do pracy i jak go nagradzać. Poznasz też popularne błędy, które zabijają psią motywację.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział VI

Zapobieganie niepożądanym zachowaniom

Lepiej jest gasić zapałkę niż wielki pożar, dlatego poznasz sposoby na zapobieganie popularnym problemom takim jak np. gryzienie, bronienie zasobów, konflikty z innymi psami, trudności z wyciszeniem emocji psa podczas wizyty gości. Zobaczysz także ciekawe propozycje zabaw ze zdobywaniem jedzenia, którymi zajmiesz psiaka i odwiedziesz go od złych pomysłów.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział VII

Szkolenie szczenięcia

Przekażę Ci najważniejsze informacje na temat szkolenia szczenięcia w pigułce. W tym rozdziale dowiesz się, jak nauczyć swojego psa aż 11 super psich umiejętności: skupienia uwagi, reagowania na imię, rezygnacji, siadania, warowania, komendy zwalniającej, targetowania, przywołania, chodzenia na luźnej smyczy, komendy „nie” i samokontroli.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Rozdział bonusowy

Metoda pracy z psami reaktywnymi

Otrzymasz ode mnie również lekcję bonusową. Poznasz prostą, ale i skuteczną metodę pracy z psami, które reaktywnie reagują na różne obiekty np. wyrywają się w kierunku zbliżających się do nich psów lub szczekają na rowerzystów.

W kursie czekają na Ciebie filmy, ćwiczenia do rozwiązywania oraz pliki do pobrania, które ułatwią Ci pracę z psem.

Jak wygląda kurs od środka?

Co zyskasz?

100% sprawdzonej wiedzy, same konkrety i zero lania wody.
Będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę i co jest ważne w wychowaniu psa, zwłaszcza w jego pierwszych miesiącach życia.
Rozbudujesz swoje praktyczne umiejętności i staniesz się lepszym i bardziej świadomym przewodnikiem swojego psa.
Poczujesz się pewniej w wychowywaniu swojego psa.
Wiedza zawarta w kursie w przyjazny sposób pomoże Ci uniknąć wielu błędów w wychowaniu Twojego psa.
Zamiast spędzać czas na poszukiwaniach wiedzy w Internecie, będziesz mieć wszystko w jednym miejscu, usystematyzowane i sprawdzone.
Zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy, ponieważ nie musisz dojeżdżać na szkolenie stacjonarne. Z kursu korzystasz z dowolnego dla siebie miejsca.
Nie musisz się martwić, że notatki ze szkolenia zje Twój pies lub przepadną, ponieważ wszystkie materiały są w jednym miejscu i możesz do nich wracać tyle razy, ile potrzebujesz.

Metody szkoleniowe znajdujące się w kursie bazują na sprawdzonej wiedzy i doświadczeniu. Zostały przedstawione w bardzo prosty i przejrzysty sposób, bez stosowania skomplikowanego słownictwa specjalistycznego.

Zapamiętaj!

Kurs Wychowaj Super Psa jest:

Interaktywny

Znajdziesz w nim filmy, zadania do rozwiązania, informacje bonusowe i zdjęcia, które uprzyjemnią Ci naukę.

Aktualizowany

Za kurs płacisz raz i zawsze korzystasz z jego najnowszej wersji.

Przyjazny

Możesz go przerabiać, kiedy tylko chcesz, w dowolnym dla siebie miejscu i w odpowiednim tempie.

Jeśli uznasz, że Kurs Wychowaj Super Psa nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od daty zakupu możesz zawnioskować o pełny zwrot kosztów, który otrzymasz bez żadnych haczyków i dodatkowych pytań. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila na biuro@notatkikynologa.pl, a otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które planują zakup lub adopcję szczenięcia

Dla właścicieli szczeniąt

Dla osób, które chcą zdobyć wiedzę niezbędną do wychowania pewnego siebie, zrównoważonego psa oraz uniknąć wielu popularnych błędów w wychowaniu. Także dla tych, którzy chcą zbudować fundamenty wspaniałej relacji ze swoim psim przyjacielem i dowiedzieć się, w jaki sposób z nim pracować i motywować go do ćwiczeń.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały nigdy psa, jak i dla tych, którzy już kiedyś byli właścicielami, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

ilutracja kursu Wychowaj Super Psa

Z kursu możesz korzystać wspólnie z domownikami, ale niepełnoletnie osoby powinny wykonywać prezentowane w nim ćwiczenia pod opieką dorosłych.

Poznajmy się!

Cześć,

jestem zoopsychologiem, kynologiem, technikiem weterynarii. Wiele osób pyta mnie o to, jak wychować szczenię. Poprzez Kurs Wychowaj Super Psa jestem w stanie pomóc dużo większej ilości osób, dzieląc się moją pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Katarzyna Flis

autorka kursu

Katarzyna Flis

Kilka opinii o mojej pracy 😊

Patrycja

„Cześć,
dzięki Tobie jestem bardzo zmotywowana do pracy z moim psem! Wiem, że jeszcze sporo przed nami, ale mam teraz jasne wskazówki i wiem co robić. Super, że dzielisz się wiedzą. Zależy mi na dobrej relacji z moją Bellą, a łatwiej mi to osiągnąć, kiedy bardziej ją rozumiem i wiem jak do niej dotrzeć. Lubię Twoje podejście i to, że przekazujesz informacje w prosty sposób 😊. Zastosowanie Twoich wskazówek kompletnie zmieniło moje podejście do wychowania mojej suczki. Już widzę efekty 😊.”

Monika

„Dzień dobry,
cieszę się, że trafiłam na Notatki Kynologa. Mój pierwszy pies bardzo ciągnął do innych psów, a ja nie wiedziałam co z tym zrobić. Dzięki Tobie dowiedziałam się, że psa trzeba nauczać rezygnacji. Z moim 3-miesięcznym szczeniakiem ćwiczę praktycznie od początku rezygnację od różnych interesujących go rzeczy i jestem w szoku, jak to działa! Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym i o wielu innych sprawach, których uczysz. Mając wiedzę od Ciebie nie popełniłabym tylu błędów z moim poprzednim psem. Teraz wychowuję mojego Alexa według Twoich wskazówek i widzę dużą różnicę. Przede wszystkim jestem bardziej świadomym przewodnikiem i rozumiem mojego psa i jego potrzeby.”

Gabriela

„Bardzo polecam Kasię oraz jej produkty! Oprócz tego, ze jest świetną osobą, jest też rzetelna i bardzo profesjonalna, zna się na tym co robi. Można jej spokojnie zaufać, bo widać, ze świat psów ją naprawdę pasjonuje.”

Kurs e-learningowy

Wychowaj Super Psa

To będzie duża i konkretna porcja wiedzy oraz praktycznych zastosowań! Jesteś gotowy/a?

Cena 365 zł

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Jeśli masz pytania, sprawdź poniższą sekcję lub napisz maila na biuro@notatkikynologa.pl

Aby odtworzyć kurs potrzebny jest dostęp do Internetu. Podczas kursu dowiesz się, jak pracować ze szczenięciem. Przenosząc wiedzę zawartą w kursie w praktykę i ćwicząc z psem, potrzebujesz nagród np. smakołyków i zabawek. Więcej na ten temat dowiesz się w kursie.

Z kursu możesz korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, telefonie czy tablecie. Zalecam jednak korzystanie z dużych ekranów dla większego komfortu. Ważne jest to, aby mieć możliwość odtwarzania dźwięku, ponieważ część informacji przekazywana jest przez lektora i nie pojawia się na ekranie.

Gwarantuję Ci dostęp do kursu na okres 5 lat od daty zakupu. Po upływie tego okresu dostęp przekształca się na czas nieokreślony, nie dłużej jednak niż do zakończenia przeze mnie działalności gospodarczej. Możesz korzystać z niego, kiedy tylko chcesz i odtwarzać go wielokrotnie. Będzie on również aktualizowany w tej cenie, co oznacza, że zawsze będziesz korzystać z najnowszej wersji kursu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Poza najnowszą wersją nowoczesnej przeglądarki (np. Chrome) nie ma dodatkowych wymagań.

Kurs możesz opłacić kartą, przelewem natychmiastowym lub blikiem. Sprzedaż kursu obsługiwana jest przez Easycart.

Kurs Wychowaj Super Psa pomoże Ci zapobiec wielu popularnym problemom (takim jak np. ciągnięcie na smyczy lub nieprzychodzenie na wołanie), ale nie jest programem dla właścicieli psów z problemami. Znajdziesz w nim wskazówki, które pomogą Ci uniknąć w przyszłości wielu niechcianych psich zachowań, ale nie dowiesz się, jak rozwiązywać konkretne problemy.

Kurs objęty jest gwarancją satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, możesz zawnioskować o zwrot kosztów w ciągu 14 dni od daty zakupu. Wystarczy, że napiszesz do mnie w tej sprawie maila na biuro@notatkikynologa.pl